Vítám vás na mém blogu, jmenuji se sykorka 14 a doufám, že se vám tu bude líbit.
Prosím, napište mi komentář. icon_11.gif image by Salisko
" Každý týden sem přidám nejméně 1 článek. "
Lidí zase nejdou přidávat články T_T. Už dva dny...
Motto - Každý má své sny... každý někdy sní... každý jednou umře...nebuď jeden z těch co
svůj sen opustí a nechají ho zvadout jako květinu. Přeci každý si chce říct ve stáří
,,Něco jsem dokázal\a."Jdi za svím snem dokud je ČAS a ten utíká rychle.Poslouchej
tlukot svého srce a splň si své přání. Přeskoč všechny překážky a leť.
Já si za svím snem jdu...Co ty?

Březen 2014

Jak mít krásné a dlouhé vlasy ???

15. března 2014 v 9:37 | sykorka 14

Takže ahoj!
Toto je první článek do rubriky - rady... Konečně mi jdou přidávat články, takže tady to máte :).


OTÁZKA- Ahoj sykorka14, moc nevěřím, že mi moc poradíš, protože jsem vyzkoušela úplně všechno, ale za pokus nic nedám. Nechávám si narůst vlasy, aby byly hodně hodně dlouhý, ale nějak nerostou, nebo spíš vůbec. Nemohla by jsi mi pomoci? Ale nechci žádnou chemii !

Takže ahoj... Tato otázka mě před pár dny hodně trápila, ale snadno jsem jí vyřešila. Protože nechceš chemii, stejně jako já, tak jsem našla Biosil plus. Jsou to sice prášky, ale je to pouze doplněk stravy, takže lehká chemie (pouze vitamíny). Stojí to 60 korun a opravdu to pomáhá. Na internetu na to najdete pouze dobré hodnocení. Berete jednu tabletku denně a balení je na 2 měsíce. První výsledky by se měli vyskytnout asi v 1. měsíci používání, ale i později (na každého to funguje jinak). A nepomáhá pouze na vlasy, ale i na lepší a kvalitnější pleť a nehty! Je to opravdu úžasný. Ale pokud jsi čekala i jiné rady, tak tě nezklamu. :)

-Dále je tu i čistě přírodní cesta, ale také míň účinná-
Kupte si šampon a kondicionér. To je úplně to nejdůležitější. Váš šampon si musíte najít přímo pro vaše vlasy, k tomu správný kondicioner a třeba olej. S tím vším vám může poradit prodavačka v drogérii. A myjte si vlasy max. 4x týdně, jinak se více třepí a lámou.
-Musíte pravidelně navštěvovat kadeřníka! Jednou měsíčně musíte mít zastřihnuté konečky, jinak se vlas ničí.
-Netupírujte vlasy, protože šupinky na něm obracíte a tím ho velmi, velmi ničíte!
-Když si chcete změnit barvu vlasů, nepoužívejte barvu, ale pouze šampon, který vám obarví vlasy na vybranou barvu. Opět vám poradí vaše prodavačka. :) Této barvy se po cca měsíci zbavíte.
-Když si chcete usušit vlasy, nedřete je osuškou a ani nepoužívejte fén. Pouze lehce zabalte do turbanu, nebo česejte na silném slunci (v létě).
-Vlasová maska- Rozdrtě avokádo na jemnou kašičku a na 5 minut tímto promazejte vlasy. Používejte 1 do čtvrt roka. Je to sice nechutný, ale vlasy jsou rozzářené, pevné a jemné na dotek.
-Vlasová maska 2- Umyjte si vlasy pivem. :D Je to hnusný ale vlasy jsou rozzářené. Používejte též do čtvrt roka. Vlasy nesmrdí, jak sjem si myslela, hned to vyprchá.

Tak určitě napište, jak jste s odpovědí spokojení a pokud se budete chtít taky na něco zeptat tak mi napište sem do komentářů... :DD papa

Jak na novinové nehty ?

15. března 2014 v 8:57 | sykorka 14
Poslední dobou je to dost oblíbená záležitost. Sice jsem je zatím neviděla naživo, ale jsou úžasné. V pár budoucích dnech se je pokusím udělat a doufám, že se mi povedou... Mno ale teď k samotnému vyrábění. Je to dost jednoduché. Myslela jsem si že je to těžké.

Ano :3 vypadá to pohádkově
1) Koupíme noviny, kde se nám líbí styl a velikost písma, alpu, lak (bílý, světle krémový, světlounce modrý, nebo šedivý)


2) Nalakujeme nehty vybranou světlou barvou a necháme pořádně zaschnout! (Pokud budete mít míň času použijte ledovou vodu, aby nehty zaschli rychleji.)

3) Vystřihneme noviny tak, aby byly o trochu větší než nehet na který chceme noviny pokládat. Opakuji nehty musí být zaschlé, jinak se to nepovede. Takže přiložíme na nehet kousek novin a ponoříme do nádoby s alpou. Počkáme cca 15-20 vteřin a vyndáme. Sundáme noviny a zatřepeme prstem, aby slezl zbytek alpy. Krásně obtisknuté písmo je na světě.

Je to jednoduché, elegantní a slušivé. Pokud se vám to ale nepodařilo napoprvé, tak nezoufejte a pořád to zkoušejte, protože se to opravdu vyplatí. :D A už jsem našla i k čemu se toto hodí (ale ono se to hodí ke všemu :D )
Budou stačit džíny :D